• Zupełnie inaczej.
    Bardzo blisko.


     

    20 MINUT OD KRAKOWA

Tradycja innowacji w branży budowlanej.

Solidna lokalna firma z długą historią deweloperską.

Raba to rodzinna firma od lat z powodzeniem działająca w branży budowlanej – zarówno w segmencie produkcji zaawansowanych technologicznie prefabrykatów, jak i w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Jako lokalny lider w projektowaniu i wytwórstwie prefabrykatów opatentowaliśmy szereg rozwiązań dla budownictwa – zbrojone płyty stropowe, biegi schodowe, prefabrykowane balkony, płyty drogowe oraz termoizolacyjne łączniki punktowe i liniowe. Nasze prefabrykaty z powodzeniem wykorzystywane są w licznych inwestycjach na terenie Małopolski – między innymi w Szpitalu Powiatowym w Zakopanem i tarnowskim budynku sądu i prokuratury. Jako inwestor, Spółka Raba z powodzeniem ukończyła wiele inwestycji mieszkaniowych na terenie Myślenic – między innymi przy ulicy Sobieskiego, oraz przy ulicy Dunin-Brzezińskiego.

Terminowość

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu i planowaniu inwestycji, jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość w oddaniu Osiedla Słonecznego do użytku. Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami z przebiegu budowy – zapisz się na nasz newsletter.

Solidne wykonawstwo

Raba to nie tylko deweloper – nasza firma opracowała szereg własnych, bardzo wysokiej jakości opatentowanych prefabrykatów, które stosujemy przy budowie Osiedla Słonecznego. Od lat pracujemy z najlepszymi ekipami budowlanymi, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni, że ich mieszkania wykonane będą solidnie i fachowo.

Gwarancja niskiej ceny

Od pokoleń działamy na lokalnym rynku, dzięki czemu udaje nam się minimalizować koszt budowy już na poziomie projektu. Dzięki dobrym kontaktom z dostawcami prefabrykatów i szczegółowemu planowaniu budowy, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najniższe ceny i najwyższą jakość.

Doświadczenie

Z powodzeniem ukończyliśmy wiele inwestycji – zarówno w Myślenicach i Krakowie, dzięki temu lokalny rynek surowców, fachowców i nieruchomości, nie ma dla nas tajemnic.

Jesteśmy tuż obok.

Nasza siedziba znajduje się niedaleko Osiedla Słonecznego.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RABA Dyczkowski i Spółka Sp. z o.o.
ul. Drogowców 8, 32-400 Myślenice
Tel./fax +48 12 274 36 00
raba.dyczkowski@gmail.com

Oferta mieszkaniowa:
Wojciech Dyczkowski
tel. 605 33 33 07

Zostańmy w kontakcie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi inwestycji pozostaw poniżej swój adres e-mail.

back to top