• Zupełnie inaczej.
    Bardzo blisko.


    20 MINUT OD KRAKOWA

Tradycja innowacji w branży budowlanej.

Solidna lokalna firma z długą historią deweloperską.

Firma P.W. RABA Dyczkowski i spółka to rodzinna firma powołana w 2006 r. do realizacji przedsięwzięć deweloperskich polegających na budowie budynków wielorodzinnych na terenie Myślenic. Od trzech lat Deweloper prowadzi inwestycję pod nazwą Osiedle Słoneczne przy ul. Solidarności w Myślenicach, a obecnie realizuje drugi z dziewięciu planowanych budynków wielorodzinnych.

Firma P.W. RABA Dyczkowski i spółka  zrealizowała do tej pory, dziesięć budynków w Myślenicach, w tym ostatni oddała do użytkowania w 2017 roku przy ulicy Solidarności 25.

TerminowośćIkony Osiedle 08 - Inwestor

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu i planowaniu inwestycji, jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość w oddaniu Osiedla Słonecznego do użytku. Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami z przebiegu budowy – zapisz się na nasz newsletter.

Solidne wykonawstwoIkony Osiedle 05 - Inwestor

Raba to nie tylko deweloper – nasza firma opracowała szereg własnych, bardzo wysokiej jakości opatentowanych prefabrykatów, które stosujemy przy budowie Osiedla Słonecznego. Od lat pracujemy z najlepszymi ekipami budowlanymi, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni, że ich mieszkania wykonane będą solidnie i fachowo.

Ikony Osiedle 07 - InwestorGwarancja niskiej ceny

Od pokoleń działamy na lokalnym rynku, dzięki czemu udaje nam się minimalizować koszt budowy już na poziomie projektu. Dzięki dobrym kontaktom z dostawcami prefabrykatów i szczegółowemu planowaniu budowy, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najniższe ceny i najwyższą jakość.

Ikony Osiedle 06 - InwestorDoświadczenie

Z powodzeniem ukończyliśmy wiele inwestycji – zarówno w Myślenicach i Krakowie, dzięki temu lokalny rynek surowców, fachowców i nieruchomości, nie ma dla nas tajemnic.

Jesteśmy tuż obok.

Nasza siedziba znajduje się niedaleko Osiedla Słonecznego.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RABA Dyczkowski i Spółka Sp. z o.o.
ul. Drogowców 8, 32-400 Myślenice
Tel./fax +48 12 274 36 00
raba.dyczkowski@gmail.com

Oferta mieszkaniowa:
Wojciech Dyczkowski
tel. 605 33 33 07

Zostańmy w kontakcie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi inwestycji pozostaw poniżej swój adres e-mail.