• Zupełnie inaczej.
    Bardzo blisko.


    20 MINUT OD KRAKOWA

Raba Dyczkowski — solidny, lokalny inwestor

Firma P.W. Raba Dyczkowski i spółka to rodzinna firma powołana w 2006 r. do realizacji przedsięwzięć deweloperskich w obszarze rynku pierwotnego, polegających na budowie budynków wielorodzinnych na terenie Myślenic. Od ośmiu lat deweloper prowadzi inwestycję pod nazwą Osiedle Słoneczne przy ul. Solidarności w Myślenicach, a obecnie zrealizował trzy z dziewięciu planowanych budynków wielorodzinnych.

Inwestor Raba Dyczkowski zrealizował do tej pory dwanaście budynków w Myślenicach, w tym ostatni oddał do użytkowania w 2021 roku, przy ulicy Solidarności 23, gdzie obecnie znajduje się biuro sprzedaży mieszkań.

TerminowośćIkony Osiedle 08 - Inwestor

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu i planowaniu inwestycji, jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość w oddaniu Osiedla Słonecznego do użytku. Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami z przebiegu budowy – zapisz się na nasz newsletter.

Solidne wykonawstwoIkony Osiedle 05 - Inwestor

Raba to nie tylko deweloper – nasza firma opracowała szereg własnych, najwyższej jakości opatentowanych prefabrykatów, które stosujemy przy budowie Osiedla Słonecznego. Od lat pracujemy z najlepszymi ekipami budowlanymi, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni, że ich mieszkania wykonane będą solidnie i fachowo.

Ikony Osiedle 07 - InwestorGwarancja niskiej ceny

Od pokoleń działamy na lokalnym rynku, dzięki czemu udaje nam się minimalizować koszt budowy już na poziomie projektu. Dzięki dobrym kontaktom z dostawcami prefabrykatów i szczegółowemu planowaniu budowy, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najniższe ceny i najwyższą jakość.

Ikony Osiedle 06 - InwestorDoświadczenie

Z powodzeniem ukończyliśmy wiele inwestycji – zarówno w Myślenicach i Krakowie, dzięki temu lokalny rynek surowców, fachowców i nieruchomości, nie ma dla nas tajemnic.

Rynek pierwotny — nowoczesne budownictwo w Myślenicach

Słoneczne osiedle powstaje przy aktywnym udziale i pod nadzorem lokalnej firmy deweloperskiej. Atutem tego typu działania jest niewątpliwie znajomość rynku oraz możliwość oferowania nowoczesnych mieszkań z rynku pierwotnego w niskich cenach.

Na korzyść przyszłych mieszkańców osiedla przemawia też fakt, iż Raba Dyczkowski poza budową mieszkań, specjalizuje się również w produkcji komponentów, służących do wykonywania tychże budynków. Powierzenie jednej solidnej firmie produkcji prefabrykatów oraz samego posadowienia i budowy wielokondygnacyjnego budynku daje pewność, że prace będą wykonane rzetelnie i na czas. Inwestor jako producent prefabrykatów na stropy, schody i balkony; łączników termoizolacyjnych czy stalowych siatek na sklepienia i stalowych elementów zbrojeniowych ma pełnię wiedzy, jak takie elementy łączyć i stosować. Z kolei mieszkańcy osiedla zyskują gwarancję, że materiały użyte w trakcie budowy cechuje najwyższa jakość, wytrzymałość i trwałość.

Dzięki przemyślanym inwestycjom w myślenicki rynek pierwotny firma Raba Dyczkowski może oferować stosunkowo tanie mieszkania (w odniesieniu do Krakowa) w atrakcyjnych lokalizacjach, bezpośrednio od dewelopera. Ideą inwestora jest bowiem to, aby wygodne i dopasowane do potrzeb mieszkania czekały na Klientów, a nie Klienci oczekiwali na, nieznanej im wcześniej jakości, mieszkania.

Jesteśmy tuż obok.

Nasza siedziba znajduje się na Osiedlu Słonecznym.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RABA Dyczkowski i Spółka Sp. z o.o.
ul. Solidarności 23/8, 32-400 Myślenice
raba.dyczkowski@gmail.com

Oferta mieszkaniowa:
Wojciech Dyczkowski
tel. 605 33 33 07

Zostańmy w kontakcie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi inwestycji pozostaw poniżej swój adres e-mail.