• Wygodne mieszkanie.
    W dobrym miejscu.


    TYLKO 20 MINUT OD KRAKOWA

Budynek nr IX – ul. Solidarności 37

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 1 sierpnia 2023 r. uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynku.

Rozpoczynamy sprzedaż lokali mieszkalnych.

2020 12 01 osiedle iii ix male3 - Osiedle Słoneczne
Stan zaawansowania budowy budynku nr IX 100%

POZOSTAŁO

32

mieszkań
w budynku
nr IX

Osiedle Słoneczne w Myślenicach

Słoneczne mieszkanie na zielonym zboczu

Przeniesienie miejsca zamieszkania z ruchliwego miasta na jego obrzeża to najlepszy sposób na poprawienie jakości życia. Osiedle Słoneczne w Myślenicach zaprojektowane zostało po to, aby umożliwić jego mieszkańcom codzienny, błogi odpoczynek w zielonej, spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużego miasta. Widoki ze zbocza Góry Plebańskiej, spacery z psem nad rzeką Rabą, wspólne odkrywanie leśnych tras i kontakt z przyrodą, jakiej nie znajdziemy w mieście, to niektóre z wielu przyjemności, które czekają na przyszłych mieszkańców Słonecznego Osiedla.

Osiedle Słoneczne budowane na osiedlu Tysiąclecia w Myślenicach to nowa inwestycja. Kolejno powstające budynki mieszkalne przy ul. Solidarności zostały oddane do użytku w 2017 i 2020 roku. W realizacji pozostaje budynek nr IX, plany uwzględniają powstanie w niedalekiej przyszłości budynków nr III, VI, VII i VIII. Inwestycja w mieszkania w stanie deweloperskim w tak dobrze usytuowanym, ale jednocześnie urokliwym i spokojnym miejscu ma wiele zalet, które sprawiają, że Osiedle Słoneczne jest komfortowym miejscem do życia.

Nowe inwestycje mieszkaniowe dla rodzin

Inwestycja w nowe mieszkania w Myślenicach to doskonały pomysł z kilku względów. Zakup lokalu na Osiedlu Słonecznym daje pewność, że kapitał zostanie dobrze ulokowany. Inwestor otrzymuje gotowe do zamieszkania, nowoczesne mieszkanie o wybranym metrażu, rozkładzie i licznych udogodnieniach, jak np. możliwość połączenia sąsiadujących ze sobą lokali.

Mieszkania, które oddajemy do użytku, są idealne dla rodzin z dziećmi oraz seniorów. W budynkach umieszczono windy, aby przemieszczanie się między piętrami nie stanowiło najmniejszego problemu. Najnowsze rozwiązania technologiczne, atrakcyjny projekt i design, przyjemna lokalizacja mieszkań to tylko niektóre z cech, które przemawiają za tym, aby rozważyć propozycję zakupu mieszkania na naszym bezpiecznym osiedlu. Atutem jest także możliwość zakupu własnego podziemnego garażu czy doskonałe nasłonecznienie wnętrz.

Za całokształt przedsięwzięcia, od etapu projektu po oddanie do użytku odpowiada doświadczony deweloper — firma Raba Dyczkowski. Deweloper daje gwarancje, że realizowana inwestycja powstaje z zachowaniem najwyższych norm jakości, równocześnie z zachowaniem niskich cen.

arrow d - Osiedle Słoneczne

Bliżej naturyIkony Osiedle 11 - Osiedle Słoneczne

Osiedle Słoneczne położone jest na zboczu Góry Plebańskiej, skąd roztacza się widok na sielski krajobraz Myślenic. Wzgórza Beskidu Makowskiego, gęste, pełne malowniczych ścieżek lasy, czysta rzeka Raba – to wymarzone otoczenie dla wszystkich, których męczy miejski zgiełk i zanieczyszczenie środowiska.

20 minut od KrakowaIkony Osiedle 12 - Osiedle Słoneczne

Kraków, stolica województwa, ośrodek turystyczny, kulturalny i miejsce zatrudnienia większości mieszkańców małopolski, znajduje się w niewielkiej odległości od Osiedla Słonecznego i centrum Myślenic. Łatwy, bezpośredni dojazd sprawia, że przemieszczanie się na drodze Kraków – Myślenice jest szybkie i przyjemne.

Przyjazne dla zwierzakówIkony Osiedle 14 - Osiedle Słoneczne

Osiedle Słoneczne to miejsce przyjazne dla zwierząt domowych. Sąsiedztwo terenów zielonych oznacza ogromną ilość ścieżek spacerowych i wolnych przestrzeni. Okolice rzeki Raby i pobliskie łąki wykluczają wielkomiejski problem braku miejsc odpowiednich do wyprowadzania zwierząt na długie, relaksujące spacery.

EnergooszczędneIkony Osiedle 16 - Osiedle Słoneczne

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom budowlanym i materiałowym mieszkania zoptymalizowane są pod kątem utraty ciepła w związku z czym koszty ich eksploatacji utrzymują się na niskim poziomie.

Garaże podziemneIkony Osiedle 20 - Osiedle Słoneczne

Oprócz standardowych miejsc parkingowych na zewnątrz budynku, inwestycja dysponuje własnym bezpiecznym parkingiem podziemnym.

Dobrze nasłonecznioneIkony Osiedle 19 - Osiedle Słoneczne

Inwestycja znajduje się u podnóży Góry Plebańskiej, dzięki czemu mieszkania są doskonale nasłonecznione i jasne.

Ikony Osiedle 03 - Osiedle SłoneczneMetraże dla każdego

Głównym założeniem projektowym Osiedla Słonecznego jest stworzenie lokali mieszkalnych optymalnie dostosowanych do wszelkich potrzeb mieszkańców terenów podmiejskich. Zaprojektowane mieszkania są przestronne, ustawne i pełne światła. Ponadto mają wszystkie zalety mieszkania miejskiego, bez potrzeby obciążania kupującego zbędnymi kosztami, wiążącymi się z mieszkaniem na przedmieściach.

Ikony Osiedle 13 - Osiedle SłoneczneDogodne połączenia

Liczne trasy komunikacji miejskiej i prywatnych przewoźników sprawiają, że poruszanie się między Myślenicami a innymi miastami jest bardzo proste, niedrogie i szybkie.

ikona lokal - Osiedle SłoneczneMożliwość łączenia lokali

Potrzebujesz większego metrażu? Pamiętaj, że istnieje możliwość połączenia dwóch lub nawet trzech sąsiadujących ze sobą mieszkań.

Ikony Osiedle 17 - Osiedle SłoneczneUdogodnienia dla seniorów

Osiedle Słoneczne powstało z myślą o stworzeniu wygodnego i przytulnego miejsca do życia. Niska zabudowa, szerokie korytarze, windy oraz jak najmniejsza ilość schodów, to udogodnienia mające ułatwić poruszanie się po budynkach osobom starszym.

Ikony Osiedle 02 - Osiedle SłoneczneWindy i udogodnienia

Dostęp na wyższe kondygnacje ułatwiony jest dzięki windzie. Inwestycja posiada szerokie tarasy i balkony z pięknymi widokami. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny z osiemnastoma miejscami postojowymi.

Ikony Osiedle 04 - Osiedle SłoneczneBezpieczne

Zielone otoczenie, oddalenie osiedla od dużych węzłów komunikacyjnych, cisza i niewielka ilość mieszkańców to czynniki budujące przyjazną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

Jedynie 20 minut od Krakowa.

Dogodny i szybki dojazd do centrum miasta.

Dzięki dogodnej lokalizacji Osiedle Słoneczne dzieli od Krakowa jedynie 20 minut podróży samochodem – to o wiele mniej niż przeciętny Krakowianin spędza na staniu w korkach w centrum miasta. Kupno podmiejskiego mieszkania może budzić wiele wątpliwości: duża odległość od ośrodków miejskiego życia, kultury, sklepów, biurowców, jednak 20 minut w drodze do Osiedla Słonecznego to ogromna różnica: świeże powietrze, piękne widoki, inna atmosfera.

mapka 2 - Osiedle Słoneczne
2020 12 01 osiedle - Osiedle Słoneczne

Budynek nr IV oddany do użytkowania w 2020 roku

Budowa ukończona w 100%. Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku.

Budynek nr V oddany do użytkowania w 2017 roku

Budowa ukończona w 100%

Zostańmy w kontakcie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi inwestycji pozostaw poniżej swój adres e-mail.

Solidarności 37

uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynku


Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań!

Ceny 10 – 13 tys. / m2