• Zupełnie inaczej.
    Bardzo blisko.


    20 MINUT OD KRAKOWA

Domy na sprzedaż w Myślenicach

W ofercie posiadamy domy na sprzedaż w Myślenicach. Proponujemy budynki o zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu coś dla siebie znajdzie zarówno wielopokoleniowa rodzina, jaki zabiegany singiel. Dokładamy wszelkich starań, by budynki charakteryzowały się dużą funkcjonalnością. Stawiamy na minimalizm i nowoczesne budownictwo z wieloma przeszkleniami, które gwarantują dobre nasłonecznienie.

Jeżeli poszukujesz dla siebie miejsca, które jednocześnie będzie łączyło w sobie kontakt z naturą oraz niewielką odległość od centrum miasta, koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją. Nasze domy zlokalizowane są na obrzeżach miasta, dzięki czemu szybko i bez problemu dostaniesz się do pracy, po której będziesz mógł zrelaksować się w zaciszu swojego zielonego ogrodu. Przestronne posesje z pewnością przypadną do gustu rodzinom z dziećmi i zwierzakami oraz amatorom ogrodnictwa.

Funkcjonalny dom w Myślenicach

Dokładamy wszelkich starań, by domy w Myślenicach, które znalazły się w naszej ofercie były zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu będą mogły zapewnić naszym klientom komfort codziennego. Do ich budowy wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, co sprawia, że budynki nie wymagają napraw przez długie lata, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

Podaruj sobie najlepszy prezent na resztę życia – zapoznaj się z naszą ofertą domów na sprzedaż w Myślenicach! Zapraszamy również do kontaktu, chętnie rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Zostańmy w kontakcie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi inwestycji pozostaw poniżej swój adres e-mail.