• Wygodne mieszkanie.
  W dobrym miejscu.


  TYLKO 20 MINUT OD KRAKOWA

Mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim — budynek IV

Szukasz słonecznego mieszkania, z tarasem, garażem w spokojnej okolicy, ale w niewielkiej odległości od miasta? Wobec tego zapraszamy do przejrzenia oferty nowych mieszkań na sprzedaż w zachodniej dzielnicy Myślenic. Nasze mieszkania oddajemy w stanie deweloperskim, co oznacza, że lokale są wyposażone we wszystkie media:

 • instalację elektryczną,
 • przyłącza wodno-kanalizacyjne,
 • podłączenie do gazowej sieci ogrzewania.

Kwestie wykończenia wnętrz takie jak kolory ścian, glazura w łazience czy kuchni, podłogi pozostawiamy mieszkańcom, dzięki czemu będą mogli oni urządzić wymarzone miejsce zgodnie z własnymi upodobaniami.

W budynku IV oferujemy szeroki wybór mieszkań o praktycznych układach, usytuowanych na parterze, pierwszym, drugim i trzecim piętrze budynku. Inwestor — firma Raba Dyczkowski zapewnia mieszkania o zróżnicowanych metrażach, aby na naszym osiedlu komfortowo czuły się małe i większe rodziny oraz osoby mieszkające same. Dzięki udogodnieniom w postaci wind oraz przestronnych ciągów komunikacyjnych mieszkania będą odpowiednie także dla osób niepełnosprawnych.
Do sprzedaży w budynku IV udostępniamy 36 mieszkań o metrażu od 29 m2 do 84 m2. Honorujemy Kartę Dużej Rodziny: w przypadku zakupu mieszkania o powierzchni powyżej 70 m2 udzielamy 5% rabatu!

Nowe, słoneczne mieszkania na sprzedaż

Nowe mieszkania na osiedlu w Myślenicach mają wszystko to, czego potrzebujesz do wygodnego spędzania czasu. Ich zaletą jest nie tylko lokalizacja. Atutem mieszkań w stanie deweloperskim jest możliwość ich wykończenia zgodnie z oczekiwaniami. To z kolei przekłada się na atrakcyjną cenę: nie trzeba płacić za robociznę i elementy wykończeniowe, które być może i tak nie wpasowałyby się w indywidualny gust.

Nowe mieszkania to także gwarancja wykonania zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi z surowców najwyższej jakości. Zagospodarowanie przestronnych, dobrze doświetlonych przestrzeni nie będzie stanowiło problemu. Nasi projektanci zadbali, aby projekty uwzględniały wygodne balkony, tarasy lub antresole, dzięki czemu mieszkania stają się bardziej przyjazne w użytkowaniu i pozwalają na większy kontakt z otaczającą osiedle naturą.

Łącz, jak chcesz!

Mieszkania na sprzedaż w Myślenicach spełnią wszystkie marzenia odnośnie do nowego miejsca do życia. Wszystkie nasze mieszkania są projektowane według najnowszych wymagań prawnych związanych m.in. z kwestiami energooszczędności. W nowym budynku oddanym do użytku w 2020 roku zapewniamy:

 • Telewizję kablową,
 • Internet,
 • Telefon,
 • Domofon / wideofon,
 • Balkon,
 • Windę.

Zmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać z parkingu zewnętrznego. Poza nim istnieje możliwość zakupienia stałego miejsca postojowego w praktycznym garażu podziemnym.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów: istnieje możliwość połączenia dwóch lub trzech sąsiadujących ze sobą lokali oraz utworzenie mieszkań dwupoziomowych. Uzyskane w ten sposób wnętrza można ciekawie i funkcjonalnie zaaranżować i poczuć się jak w domu jednorodzinnym, z pełnią wygody, jaką daje mieszkanie w bloku.

arrow d - Mieszkania budynek IV

widok 01 bez swiatla - Mieszkania budynek IVPoddasze - Mieszkania budynek IVDrugie Pietro - Mieszkania budynek IVPierwsze Pietro - Mieszkania budynek IVParter - Mieszkania budynek IV

widok 02 - Mieszkania budynek IV

Zostańmy w kontakcie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi inwestycji pozostaw poniżej swój adres e-mail.