• Zupełnie inaczej.
    Bardzo blisko.


    20 MINUT OD KRAKOWA

Mieszkanie do wynajęcia w Myślenicach

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta? Zapoznaj się z lokalami z naszej oferty w Myślenicach. Niezależnie od tego czy poszukujesz wielkopowierzchniowego apartamentu, czy niewielkiego, przytulnego lokum dla jednej osoby, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Proponujemy mieszkania o różnej ekspozycji słonecznej. Większość z nich posiada balkony lub tarasy oraz komórki lokatorskie. Wygodne rozmieszczenie pomieszczeń zapewnia wysoki komfort codziennego życia.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu mieszkania w Myślenicach?

Wynajem mieszkania w Myślenicach jest bardzo korzystnym rozwiązaniem głównie ze względu na niezwykle korzystną lokalizację. Dzięki bliskości natury możesz cieszyć się przyjemnym odpoczynkiem po pracy. Cicha i spokojna okolica sprzyja wieczornym spacerom lub joggingowi. Z drugiej strony nie musisz martwić się o długie dojazdy do centrum – zajmie Ci to jedynie 15 minut. W okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe, w związku z czym osoby niezmotoryzowane nie muszą martwić się o problemy z dojazdem do miasta. Ponadto osiedle posiada rozwiniętą sieć lokali handlowych oraz usługowych, dzięki czemu wszystkie najpotrzebniejsze sprawy możesz załatwić na miejscu.

Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania do wynajęcia w Myślenicach, które umożliwi Ci odcięcie się od zgiełku miasta, zapewniając przy tym bliskie obcowanie z naturą – koniecznie sprawdź naszą ofertę. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Zostańmy w kontakcie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi inwestycji pozostaw poniżej swój adres e-mail.